Пропонуємо купити Часник сушений (чіпси)

  25 апреля в 14:34       Andrey       Андрушёвка (Житомирская область)
 193975     177
 Цена 85 грн.   4$ или 3
 Автор offline Andrey    контактные данные         написать автору
 Город Андрушёвка (Житомирская область)    показать на карте      
 Категория Продукты длительного хранения  »  Другое
 Похожее

  Описание

Пропонуємо купити часник сушений - такий продукт широко використовується у виробництві ковбас, м'ясних делікатесів, консервів, соусів. Вирощені нами високоякісна сировина, в процесі обробки на новітніх технологічних лініях зберігає корисні якості, смак і аромат. Покупцям часник сушений поставляється у вигляді пластівців. У сушеному вигляді продукт має кремовий відтінок, в готовому вигляді його природний колір відновлюється.
Завдяки якісній вакуумній упаковці сушені пластівці можуть зберігатися тривалий час. Таку пряність вигідно купувати оптом, отримавши знижку від виробника за об’ємне замовлення.
Сушений часник служить чудовою приправою до безлічі страв. У країнах північного Середземномор'я поширений соус з суміші оливкової олії і часнику під назвою айоли. У кулінарних цілях цей овоч використовують як в свіжому, так і в консервованому вигляді, маринують, використовують в різних соліннях, додають в салати і закуски, в тушковані блюда.
Так як ми є виробником, у нас великі обсяги і стежимо за якістю від посіву до продажу часнику. Для нас важливий кожен клієнт і довгострокові відношення.
Країна виробник: УКРАЇНА
Урожай 2017року

  Еще объявления из категории Другое